fbpx

Ylä-Kainuun Autokoulu Ky:n kuljettajakoulutusliiketoiminta Suomussalmella ja Puolangassa siirtyvät osaksi konsernia

Ylä-Kainuun Autokoulu Ky ja Epic Autokoulu Oy ovat tänään toteuttaneet liiketoimintakaupan, jonka myötä Ylä-Kainuun Autokoulu Ky:n kuljettajakoulutusliiketoiminta Suomussalmella ja Puolangassa siirtyvät osaksi yhtiötä. Yhtiö tarjoaa opetusta kevyissä ajokorttiluokissa ja tulevaisuudessa myös raskaissa ajoneuvoluokissa. Kaupalla on noin 0,6% positiivinen vaikutus konsernin liikevaihtoon.

Yhteydenottopyyntö

Tarvitsetko apua kurssipaketin valinnassa? Haluatko kysyä lisää ilmoittautumisesta, maksutavoista, tai kurssin suorittamisesta? 

Jätä yhteydenottopyyntö, niin palaamme sinulle mahdollisimman pian!

Yhteystietosi
Asiani koskee
Milloin haluaisit, että olemme yhteydessä?